Produkcja podkładek gumowych pod balustrady

Podkładki gumowe znajdują wiele zastosowań w różnych branżach przemysłu. Ze względu na ich uniwersalne właściwości, odporność i funkcje zabezpieczające, wyrównujące powierzchnie, są bardzo częstym wyborem wielu naszych klientów.

Nasza firma specjalizuje się w różnego rodzaju realizacjach na najwyższym poziomie. Nie boimy się trudnych, wymagających projektów. Produkujemy podkładki gumowe na wymiar klienta, a następnie w możliwie najkrótszym czasie dostarczamy gotowe elementy na terenie całej Polski i Europy.

Poniżej postaramy się przybliżyć korzyści płynące ze stosowania podkładek gumowych pod balustrady.

produkcja podkładek gumowych pod balustrady

Podkładki balustradowe na wymiar

Nasze podkładki balustradowe wyróżniają się na rynku, dzięki użytej do produkcji najwyższej jakości gumy. Ze względu na najlepszej klasy materiały, jesteśmy w stanie gwarantować naszym klientom najmocniejsze właściwości i długi okres żywotności elementów.

Sprzedajemy produkty personalizowane, dzięki czemu dostają Państwo gotowy produkt, który nadaje się bezpośrednio do użytku. Jest to ogromna oszczędność czasu, który należałoby poświęcić na ewentualne przeróbki i cięcia dopasowujące, dodatkowo zmniejszają się również koszty produkcji.

Produkcja podkładek balustradowych – materiały

Podkładki z tworzyw pod balustrady to elementy, które zabezpieczają i chronią powierzchnię. Możemy wykonać je z kilku rodzajów gumy. Każdy trochę różni się od siebie i nadaje się do innego rodzaju stosowania.

Guma EPDM jest bardzo wysoko odporna na wszystkie chemikalia, dodatkowo jest to materiał bardzo elastyczny, który zachowuje tą właściwość nawet do -40°C. Wyróżnia się możliwością odwracalnej deformacji, tj. zmiany kształtu pod wpływem działań mechanicznych i powrotu do pierwotnego stanu.

Spienione PCV to kolejny często wykorzystywany materiał na podkładki pod balustrady. Jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ jego nietypowa struktura wewnętrzna oraz gładka powierzchnia pozwala oddzielić elementy bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszą wykwalifikowaną kadrą, która chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże w dokonaniu odpowiedniego wyboru.