Podkładki transparentne – najlepsza oferta. Możliwość produkcji na wymiar. Szeroki wybór materiału. Szybka wycena i realizacja. Sprawdź.

Podkładki transparentne są najbardziej estetyczne, dlatego też sprawdzą się w miejscu, które tego wymaga oraz w sprzedaży dla klientów, którzy ostateczny wygląd swoich maszyn cenią sobie najbardziej. Opcja produkcji podkładek w różnych kształtach zdecydowanie zwiększa nasze możliwości.

To gdzie mają  być zastosowane podkładki oraz z jakiego materiału mają być wykonane zależy tylko i wyłącznie od Państwa potrzeb. Pracownicy naszej firmy służą radą. Staramy się dostosować ofertę do zapotrzebowania naszych klientów.

Zobacz dlaczego warto:


zamówienie szybko dostarczymy na wskazany adres – wiemy, że czas ma znaczenie,
otrzymacie Państwo produkty najwyższej jakości – rozumiemy, że niezawodność jest najważniejsza,
 Państwa zamówienie zrealizują doświadczeni pracownicy – nasza kadra nie boi się wyzwań,
 zamówienie zrealizujemy w nowoczesnym parku maszyn – tylko takie maszyny pozwalają na szybką i precyzyjną produkcję,
 zapewniamy wsparcie techniczne i ciągłą obsługę posprzedażową – bo nasi klienci są dla nas ważni.

Produkcja podkładek transparentnych

Nasza firma oferuje podkładki transparentne najwyższej jakości o wysokim stopniu przeźroczystości. Produkujemy podkładki w standardowych wymiarach oraz podkładki na wymiar.

Rodzaje materiałów podkładek transparentnych:

  • podkładki z poliwęglanu,
  • podkładki z plexi,
  • podkładki z PET-u,
  • podkładki z PVC,
  • podkładki z PVC uplastycznione.

W zależności od Państwa potrzeb dobieramy odpowiedni materiał do produkcji podkładek. Każdy z nich różni się właściwościami, dlatego tak ważny jest kontakt z naszym doświadczonym pracownikiem w celu podjęcia dobrej decyzji i stworzenia najwyższej jakości podkładek transparentnych.

Podkładki transparentne na wymiar

Dla naszych klientów posiadamy w ofercie podkładki wycinane na konkretny, potrzebny im wymiar. Dotyczy to zarówno szerokości i długości formatki, ale również jej grubości. Jest to bez wątpienia bardzo dobra alternatywa dla podkładek w standardowych wymiarach, zwłaszcza w sytuacji, gdy potrzebujemy podkładkę nieco mniej typową.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz możliwie najszybciej przygotujemy ofertę, a zamówiony towar dowieziemy na wskazany przez klienta adres.